Stil dhe Jetese
 
 

Posts Tagged ‘modele thonjsh’

  • Tendencat e thonjve Vjeshte 2012

    Nën 7, 12 • Bukuria, Femra, Mode, TrupiNo Comments
    Tendencat e thonjve Vjeshte 2012

    Tendencat e thonjve jane nga me te ndjekurat, pas veshjeve dhe kepuceve, nga femrat. Se fundmi ato po i kushtojne shume rendesi kujdesit dhe bukurise se duarve. Nga natyrale, ne thonj me xhel, nga French apo me ngjyra, ato mbeten nje element plotesues i look-ut te pergjithshem. Kete vjeshte tendencat jane ngjyrat e erreta e te forta, sic ishin edhe… Lexo me shume...