Stil dhe Jetese
 
 

Posts Tagged ‘kepuce ortopedike’

  • Kepucet, Tendencat Pranvere-Vere 2012

    Gus 16, 12 • Femra, Mode1 Comment
    Kepucet, Tendencat Pranvere-Vere 2012

    Kepucet jane nje nga pasionet e femrave. Ato enderrojne per kepucet e tyre, kursejne para per ti blere dhe ndjehen me te lumturat kur blejne palen e tyre te preferuar. Atehere ndiqni pasionin tuaj edhe kete sezon, Pranvere-Vere 2012, me tendencat me te fundit nga pasarelat me ne ze te modes. Ato variojne nga me femeroret e seksi, deri tek… Lexo me shume...