Stil dhe Jetese
 
 

Posts Tagged ‘bikini 2013’

  • Rroba banjo Vere 2013, trendet e fundit

    Qer 9, 13 • Femra, ModeNo Comments
    Rroba banjo Vere 2013, trendet e fundit

    Edhe pse po vonon pak, ditet me diell dhe plazhi nuk do te mungojne, Prandaj pergatituni me dieta, krem mbrojtes, aksesore por me kryesoret, rroba banjo qe ti shijoni ne maksimum pushimet tuaja. Bikini apo kostume trup, te zeza, neon, me dizenjo, ka shume mundesi zgjedhje qe ju te dukeni bukur dhe te ndjeheni mire ne plazh. Por ne ndryshim… Lexo me shume...