Bukuria, Floket, Fytyra, Mjekesi Alternative

19 September, 2013

Vaji i bajames per lekuren dhe floket

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Vaji i bajames eshte nje nga vajrat me te perdorur ne produktet kozmetike...

Read more

Femra, Meshkuj, Mode

7 September, 2013

Syzet me ne mode per 2013

A e imagjinoni stinen e veres pa syze? Nje nga aksesoret me te perdorur jo vetem ne kete stine por gjate gjithe vitit, vjen me...

Read more

Bukuria, Fytyra, Mjekesi Alternative

8 July, 2013

Receta natyrale per trajtimin e akneve

Aknet jane nje problem shume i perhapur jo vetem tek adoleshentet por edhe tek te rriturit, meshkuj apo femra. Te gjithe duan te...

Read more

Femra, Mode

9 June, 2013

Rroba banjo Vere 2013, trendet e fundit

Edhe pse po vonon pak, ditet me diell dhe plazhi nuk do te mungojne, Prandaj pergatituni me dieta, krem mbrojtes, aksesore por me...

Read more

Bukuria, Featured, Fitness, Stervitje, Trupi

23 May, 2013

Fundshpine Braziliane vetem me SQUATS

Cila eshte ajo vajze qe nuk e ka enderrr te kete nje trup te bukur dhe te tonifikuar? Sa shume dieta, ushtrime, sakrifica per ate...

Read more

Dieta, Featured, Humbje Peshe

1 May, 2013

Humbisni 5-7 kg ne jave me “Dieten e supes”

Eshte bere si shprehje qe te gjithe e perdorin “neser filloj dieten”. Por sa neser e neser kane kaluar dhe ju akoma nuk e...

Read more

Meshkuj, Mode

18 April, 2013

Tendencat per Meshkuj Pranvere-Vere 2013

Tendencat kete sezon jane pak a shume njelloj si per femrat dhe per meshkujt. Edhe pse meshkujt jane me pak “fashionista” se...

Read more

Bukuria, Fytyra

2 April, 2013

Makeup Pranvere-Vere 2013 Trendet e fundit

Si cdo sezon bota e modes vjen me propozime te reja ne veshje, kepuce, aksesore por edhe ne makeup. Ndjekes apo jo i tendencave...

Read more