Meshkuj, Mode

20 June, 2012

Tendencat per Meshkuj Pranvere-Vere 2012 , Ngjyrat Pastel

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Me ardhjen e sezonit te ngrohte te veres secili duhet te rishikoje...

Read more

Fitness, Stervitje

17 June, 2012

Zumba : Disiplina me e re per te mbajtur trupin...

Zumba eshte nje mix kercimi dhe aerobie, e inspiruar nga muzika latine. Ajo e ka origjinen qe ne vitet 90’ ne Kolumbi, ku...

Read more

Dieta, Humbje Peshe, Keshilla, Shendeti

16 June, 2012

Dieta Atkins

Jeni lodhur duke provuar dieta te ndryshme, por pa rezultat? Provoni dieten Atkins, nje nga dietat me popullore dhe qe ka dhene...

Read more

Femra, Mode

16 June, 2012

Ngjyrat me trend per Vere 2012

Per kete vere ngjyrat e modes jane pothuajse te gjitha ngjyrat e ylberit, ku per cdonjeren prej jush do gjendet dicka qe te...

Read more

Bukuria, Dieta, Fitness, Mbajtja e Trupit ne Forme, Shendeti

16 June, 2012

Ushqimet e duhura per te qene gati per proven bikini

Provoni keto ushqime per te qene ne formen tuaj me te mire gjate gjithe veres : 1. Jeshilleqet  Sipas dietologes Mary...

Read more

Bukuria, Keshilla, Shendeti, Trupi

8 June, 2012

5 Menyra per tu siguruar nese kremi mbrojtes funksionon

Kremi mbrojtes ndaj diellit eshte bere pjese e rutines tuaj te perditshme bashke me nje pale syze te  medha dhe nje super kapele...

Read more