Mjekesi Alternative
Category

Bukuria, Floket, Fytyra, Mjekesi Alternative

19 September, 2013

Vaji i bajames per lekuren dhe floket

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Vaji i bajames eshte nje nga vajrat me te perdorur ne produktet kozmetike...

Read more

Bukuria, Fytyra, Mjekesi Alternative

8 July, 2013

Receta natyrale per trajtimin e akneve

Aknet jane nje problem shume i perhapur jo vetem tek adoleshentet por edhe tek te rriturit, meshkuj apo femra. Te gjithe duan te...

Read more

Mjekesi Alternative, Shendeti

3 January, 2013

Frutat e thata. Pse duhet ti konsumojme?

Frutat e thata nuk jane me nje luks, qe te konsumohen vetem per raste festash, apo te shoqerojne nje birre. Ato duhen konsideruar...

Read more