Keshilla
Category

Bukuria, Floket, Fytyra, Keshilla, Shendeti, Trupi

6 July, 2014

Keshilla per nje nxirje perfekte kete vere

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Sapo ka filluar korriku si cdo vit,bashke me te nxehtin dhe kenaqesine e...

Read more

Keshilla, Psikologji, Shendeti

29 January, 2013

Si ndikon mbajtja e nje qeni ne shendetin tuaj

Jo vetem qe jane te dashur dhe te adhurueshem, por eshte vertetuar qe mbajtja e nje qeni ndikon pozitivisht ne shendetin tuaj. Ja...

Read more

Bukuria, Keshilla, Shendeti, Trupi

17 November, 2012

Rreziqet e piercing

Piercing nuk eshte dicka e re. Ai eshte perdorur qe ne kohet e hershme si ne Rome, Afrike apo Indi, si nje forme stolisje e...

Read more

Keshilla, Shendeti

8 November, 2012

Si te ndalojme te gerhiturat gjate gjumit

Gerhitja eshte nje problem i zakonshem si per meshkujt por edhe per femrat. Nuk eshte shqetesim vetem per ate qe gerhet por edhe...

Read more

Keshilla, Psikologji, Shendeti

20 September, 2012

Duhani. Si dhe perse fillohet?

Duhani bashke me alkolin dhe drogen eshte nje nga problemet me shqetesuese per shqiptaret dhe jo vetem. Tashme edhe femijet e...

Read more

Bukuria, Fytyra, Keshilla, Shendeti

18 September, 2012

Botoks, Pyetje dhe Pergjigje

Botoks eshte trajtimi me i perhapur ne fushen e estetikes per trajtimin e rrudhave. Por akoma ekzistojne persona qe kane frike...

Read more

Keshilla, Shendeti, Shtatzenia

4 September, 2012

Si te ushqeheni per nje shtatzeni te shendetshme

Per nje shtatzeni te shendetshme dhe pa problem ka shume rendesi menyra e te ushqyerit. Grate shatzena duhet te konsumojne...

Read more

Keshilla, Shendeti, Shtatzenia

19 August, 2012

Periudha me e mire per te ngelur shatzene

Cila eshte periudha me e pershtashme per te ngelur shtazene? Sipas studimeve ne Gynecological Endocrinology, ne SHBA, u vertetua...

Read more