Intimitet
Category

Featured, Intimitet, Psikologji

3 February, 2016

5 Ide si te surprizoni partnerin tuaj per Shen Valentin

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Dita e Shen Valentinit eshte celebrimi I dashurise, I te bukures dhe...

Read more

Intimitet, Psikologji, Shendeti

12 October, 2012

Kur deshira per marredhenie zbehet. Pse ndodh?

Deshira per seks eshte veshtire te kete te njetin intesitet e te mos ndryshoje me kalimin e kohes. Eshte dicka qe ndodh tek te dy...

Read more

Intimitet, Psikologji, Shendeti

6 September, 2012

6 Sekrete per te joshur nje mashkull

Megjithese njerezit jane shume te ndryshem nga njeri-tjetri, ka disa pika te perbashketa qe vlejne pak a shume per te gjithe. Kur...

Read more

Intimitet, Shendeti

16 July, 2012

Disa menyra per te thyer rutinen ne shtrat

Jeni merzitur me seksin monoton dhe pa fantazi? Ju eshte merzitur pozicioni i misionarit dhe dhoma juaj e gjumit (vendi i...

Read more