Meshkuj
Category

Meshkuj, Mode

30 September, 2013

Tendencat per meshkuj Vjeshte-Dimer 2013

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Ndryshimet e temperaturave, stineve, aktivitetit te perditshem reflektohen...

Read more

Femra, Meshkuj, Mode

7 September, 2013

Syzet me ne mode per 2013

A e imagjinoni stinen e veres pa syze? Nje nga aksesoret me te perdorur jo vetem ne kete stine por gjate gjithe vitit, vjen me...

Read more

Meshkuj, Mode

18 April, 2013

Tendencat per Meshkuj Pranvere-Vere 2013

Tendencat kete sezon jane pak a shume njelloj si per femrat dhe per meshkujt. Edhe pse meshkujt jane me pak “fashionista” se...

Read more

Featured, Femra, Meshkuj, Mode

26 October, 2012

Ide dhe kostume per Halloween

Halloween po afron dhe ju nuk keni gjetur akoma kostumin? Nuk ka dhe shume kohe por mos u shqetesoni ka gjithmone nje zgjidhje....

Read more

Meshkuj, Mode

4 October, 2012

Ngjyrat e modes per meshkuj kete sezon, Portokalli dhe Vishnje

Ngjyrat e modes per Vjeshte 2012 jane padyshim, ngjyra vishnje “wine colors” dhe portokallia. Edhe pse keto 2-ngjyra shfaqen...

Read more

Meshkuj, Mode

2 September, 2012

Tendencat per Meshkuj Vjeshte-Dimer 2012-2013

Te rejat e ketij sezoni ju japin mundesine te rifreskoni garderoben tuaj me ngjyra, modele dhe stile te tjera. Ne fakt keto...

Read more

Meshkuj, Mode

2 August, 2012

Meshkujt modele me te paguar ne bote

Modelet meshkuj nuk eshte e drejte ti leme pas dore, pasi  folem per modelet femra me te paguara. Ketyre te fundit i kushtohet...

Read more

Meshkuj, Mode

20 June, 2012

Tendencat per Meshkuj Pranvere-Vere 2012 , Ngjyrat Pastel

Me ardhjen e sezonit te ngrohte te veres secili duhet te rishikoje garderoben e tij. Ngjyrat ne kete sezon jane gjithmone ne mode...

Read more