Femra
Category

Featured, Femra, Mode, Psikologji

17 January, 2017

Doni te jeni nje “Parissiene Girl”? Ja se si…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Vitet...

Read more

Femra, Meshkuj, Mode

7 September, 2013

Syzet me ne mode per 2013

A e imagjinoni stinen e veres pa syze? Nje nga aksesoret me te perdorur jo vetem ne kete stine por gjate gjithe vitit, vjen me...

Read more

Femra, Mode

9 June, 2013

Rroba banjo Vere 2013, trendet e fundit

Edhe pse po vonon pak, ditet me diell dhe plazhi nuk do te mungojne, Prandaj pergatituni me dieta, krem mbrojtes, aksesore por me...

Read more

Femra, Mode

18 March, 2013

Tendencat Pranvere-Vere 2013

Edhe pse duket sikur dimri nuk po iken, pranvera tashme eshte shume afer dhe me siguri ju keni filluar te beni plane per party,...

Read more

Femra, Mode

17 January, 2013

Koleksioni Vjeshte-Dimer 2012 2013 Anna Sui

Nje koleksion i inspiruar nga vitet 60` qe ndryshe nga stilistet e tjere ka perdorur shume ngjyra si: fuksia, kafe, blu, jeshile...

Read more

Femra, Mode

11 January, 2013

Cfare te vishni ne nje interviste pune?

Eshte normale qe para nje interviste pune te jeni te shqetesuar se si do te dilni, a do dini ti pergjigjeni pyetjeve por edhe...

Read more

Femra, Mode

25 November, 2012

Cfare Pallto te vishni kete Dimer

Eshte fundi i muajit Nentor dhe shume pak persona i kane nxjerre palltot e tyre nga dollapi. Vazhdojne te vishen xhaketat, te...

Read more

Femra, Mode

15 November, 2012

Victoria’s Secret Fashion Show 2012

Victoria’s Secret Fashion Show eshte nje nga ato eventet qe te lene pershtypje shume te mira dhe ja vlen ti ndjekesh. Nuk behet...

Read more