Mode
Category

Featured, Mode

28 February, 2017

Meryl Streep nga Karl Lagerfeld zgjedh Chanel ne Oscars 2017

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pretendimet e stilistit Karl Lagerfeld qe Meryl Streep kishte vendosur qe...

Read more

Featured, Femra, Mode, Psikologji

17 January, 2017

Doni te jeni nje “Parissiene Girl”? Ja se si…

Vitet e fundit, femrat franceze jane konsideruar si imazhi I femrave chic, seksi, elegante madje edhe me te lumtura krahasuar me...

Read more

Meshkuj, Mode

30 September, 2013

Tendencat per meshkuj Vjeshte-Dimer 2013

Ndryshimet e temperaturave, stineve, aktivitetit te perditshem reflektohen ne ndryshime edhe ne tendencat e modes per femra dhe...

Read more

Femra, Meshkuj, Mode

7 September, 2013

Syzet me ne mode per 2013

A e imagjinoni stinen e veres pa syze? Nje nga aksesoret me te perdorur jo vetem ne kete stine por gjate gjithe vitit, vjen me...

Read more

Femra, Mode

9 June, 2013

Rroba banjo Vere 2013, trendet e fundit

Edhe pse po vonon pak, ditet me diell dhe plazhi nuk do te mungojne, Prandaj pergatituni me dieta, krem mbrojtes, aksesore por me...

Read more

Meshkuj, Mode

18 April, 2013

Tendencat per Meshkuj Pranvere-Vere 2013

Tendencat kete sezon jane pak a shume njelloj si per femrat dhe per meshkujt. Edhe pse meshkujt jane me pak “fashionista” se...

Read more

Femra, Mode

18 March, 2013

Tendencat Pranvere-Vere 2013

Edhe pse duket sikur dimri nuk po iken, pranvera tashme eshte shume afer dhe me siguri ju keni filluar te beni plane per party,...

Read more

Femra, Mode

17 January, 2013

Koleksioni Vjeshte-Dimer 2012 2013 Anna Sui

Nje koleksion i inspiruar nga vitet 60` qe ndryshe nga stilistet e tjere ka perdorur shume ngjyra si: fuksia, kafe, blu, jeshile...

Read more