Stervitje
Category

Bukuria, Featured, Fitness, Stervitje, Trupi

23 May, 2013

Fundshpine Braziliane vetem me SQUATS

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Cila eshte ajo vajze qe nuk e ka enderrr te kete nje trup te bukur dhe te...

Read more

Bukuria, Fitness, Stervitje, Trupi

4 November, 2012

Vetem 10 minuta per nje bark te dobet e te...

Dihet tashme qe problemi me i madh per femrat (pervec celulitit) eshte heqja e barkut, vecanerisht pasi jane bere nena. Cdo femer...

Read more

Fitness, Stervitje

17 June, 2012

Zumba : Disiplina me e re per te mbajtur trupin...

Zumba eshte nje mix kercimi dhe aerobie, e inspiruar nga muzika latine. Ajo e ka origjinen qe ne vitet 90’ ne Kolumbi, ku...

Read more