Featured
Category

Featured, Psikologji

22 March, 2017

Bukuria dhe karriera, nje binom suksesi

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); “Nje pamje e kuruar ndihmon ne karriere, por me kusht qe te mos jete e...

Read more

Featured, Mode

28 February, 2017

Meryl Streep nga Karl Lagerfeld zgjedh Chanel ne Oscars 2017

Pretendimet e stilistit Karl Lagerfeld qe Meryl Streep kishte vendosur qe te vishte ne mbremjen e cmimeve Oscars fustan te...

Read more

Featured, Femra, Mode, Psikologji

17 January, 2017

Doni te jeni nje “Parissiene Girl”? Ja se si…

Vitet e fundit, femrat franceze jane konsideruar si imazhi I femrave chic, seksi, elegante madje edhe me te lumtura krahasuar me...

Read more

Featured, Intimitet, Psikologji

3 February, 2016

5 Ide si te surprizoni partnerin tuaj per Shen Valentin

Dita e Shen Valentinit eshte celebrimi I dashurise, I te bukures dhe romanticitetit. Per ciftet e sapo krijuara eshte me e...

Read more

Featured, Psikologji

11 February, 2014

5 Ide Kreative per nje Shen Valentin Perfekt

Nje nga faktet qe dime rreth jetes eshte se ajo merr kuptim vetem kur ka Dashuri, sidomos kur ajo eshte me “D” te madhe. Shen...

Read more

Bukuria, Featured, Fytyra

19 November, 2013

Si te keni qerpike me te gjate dhe voluminoz

Cfare ju ben pershtypje tek nje person qe takoni per here te pare? Buzeqeshja, floket, trupi apo syte? Me e shpeshte ne impaktin...

Read more

Bukuria, Featured, Fitness, Stervitje, Trupi

23 May, 2013

Fundshpine Braziliane vetem me SQUATS

Cila eshte ajo vajze qe nuk e ka enderrr te kete nje trup te bukur dhe te tonifikuar? Sa shume dieta, ushtrime, sakrifica per ate...

Read more

Dieta, Featured, Humbje Peshe

1 May, 2013

Humbisni 5-7 kg ne jave me “Dieten e supes”

Eshte bere si shprehje qe te gjithe e perdorin “neser filloj dieten”. Por sa neser e neser kane kaluar dhe ju akoma nuk e...

Read more