Mbajtja e Trupit ne Forme
Category

Dieta, Mbajtja e Trupit ne Forme, Psikologji

25 February, 2013

“Uria emocionale” Cfare eshte dhe si ta ndalojme?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Ju ka ndodhur shpesh qe te hani jo sepse jeni te uritur, por sepse jeni ne...

Read more

Dieta, Keshilla, Mbajtja e Trupit ne Forme, Shendeti

9 August, 2012

Buke e bardhe apo e zeze?

Buka eshte nje nga produktet ushqimore me te lashta e perdorur gjeresisht nga njerezimi si baze e ushqimit. Edhe ne vendin tone...

Read more

Bukuria, Dieta, Fitness, Mbajtja e Trupit ne Forme, Shendeti

16 June, 2012

Ushqimet e duhura per te qene gati per proven bikini

Provoni keto ushqime per te qene ne formen tuaj me te mire gjate gjithe veres : 1. Jeshilleqet  Sipas dietologes Mary...

Read more