Trupi
Category

Bukuria, Floket, Fytyra, Keshilla, Shendeti, Trupi

6 July, 2014

Keshilla per nje nxirje perfekte kete vere

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Sapo ka filluar korriku si cdo vit,bashke me te nxehtin dhe kenaqesine e...

Read more

Bukuria, Featured, Fitness, Stervitje, Trupi

23 May, 2013

Fundshpine Braziliane vetem me SQUATS

Cila eshte ajo vajze qe nuk e ka enderrr te kete nje trup te bukur dhe te tonifikuar? Sa shume dieta, ushtrime, sakrifica per ate...

Read more

Bukuria, Keshilla, Shendeti, Trupi

17 November, 2012

Rreziqet e piercing

Piercing nuk eshte dicka e re. Ai eshte perdorur qe ne kohet e hershme si ne Rome, Afrike apo Indi, si nje forme stolisje e...

Read more

Bukuria, Femra, Mode, Trupi

7 November, 2012

Tendencat e thonjve Vjeshte 2012

Tendencat e thonjve jane nga me te ndjekurat, pas veshjeve dhe kepuceve, nga femrat. Se fundmi ato po i kushtojne shume rendesi...

Read more

Bukuria, Fitness, Stervitje, Trupi

4 November, 2012

Vetem 10 minuta per nje bark te dobet e te...

Dihet tashme qe problemi me i madh per femrat (pervec celulitit) eshte heqja e barkut, vecanerisht pasi jane bere nena. Cdo femer...

Read more

Bukuria, Fytyra, Semundje dhe Kura, Shendeti, Trupi

15 October, 2012

Deti i Vdekur dhe benefitet e tij

Deti i Vdekur ose Deti i Kripur, ne fakt eshte nje liqen qe ndodhet midis Jordanise dhe Izraelit por per shkak te sasise se madhe...

Read more

Bukuria, Fytyra, Trupi

22 September, 2012

Pergatisni lekuren per sezonin e vjeshtes

Lekuren duhet ta trajtoni vazhdimisht me produkte te pershtashme dhe ti kushtoni rendesi edhe ndryshimit te stineve. Vjeshta vjen...

Read more

Bukuria, Keshilla, Shendeti, Trupi

29 June, 2012

Celuliti, keshilla dhe menyra per ta luftuar

Cdo vit, me fillimin e veres, te plazhit, te proves bikini femrat pervec peshes, i shqeteson celuliti. Pas muajsh te tere me...

Read more