Bukuria
Category

Bukuria, Fytyra, Keshilla, Shendeti

25 July, 2012

Dhembe me te bardhe? Ja si….

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Me kalimin e kohes dhembet e humbin ngjyren natyrale nga ushqimet dhe...

Read more

Bukuria, Fytyra

10 July, 2012

Receta bukurie ne kushtet e shtepise

Jo te gjithe kane mundesi te bejne trajtime te shtrenjta neper qendrat estetike prandaj disa zgjedhin receta natyrale per tu...

Read more

Bukuria, Keshilla, Shendeti, Trupi

29 June, 2012

Celuliti, keshilla dhe menyra per ta luftuar

Cdo vit, me fillimin e veres, te plazhit, te proves bikini femrat pervec peshes, i shqeteson celuliti. Pas muajsh te tere me...

Read more

Bukuria, Dieta, Fitness, Mbajtja e Trupit ne Forme, Shendeti

16 June, 2012

Ushqimet e duhura per te qene gati per proven bikini

Provoni keto ushqime per te qene ne formen tuaj me te mire gjate gjithe veres : 1. Jeshilleqet  Sipas dietologes Mary...

Read more

Bukuria, Keshilla, Shendeti, Trupi

8 June, 2012

5 Menyra per tu siguruar nese kremi mbrojtes funksionon

Kremi mbrojtes ndaj diellit eshte bere pjese e rutines tuaj te perditshme bashke me nje pale syze te  medha dhe nje super kapele...

Read more