Floket
Category

Bukuria, Floket, Fytyra, Keshilla, Shendeti, Trupi

6 July, 2014

Keshilla per nje nxirje perfekte kete vere

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Sapo ka filluar korriku si cdo vit,bashke me te nxehtin dhe kenaqesine e...

Read more

Bukuria, Floket, Fytyra, Mjekesi Alternative

19 September, 2013

Vaji i bajames per lekuren dhe floket

Vaji i bajames eshte nje nga vajrat me te perdorur ne produktet kozmetike apo receta natyrale bukurie. Ne fakt ekzistojne 2 lloje...

Read more

Bukuria, Floket

20 January, 2013

Si te kujdeseni per floket e dekoloruar

Floket e dekoloruar  edhe pse jane te veshtire per tu trajtuar vazhdojne te preferohen me se shumti nga femrat, ne formen e...

Read more

Bukuria, Floket

18 October, 2012

Floket Kacurrele. 4-ide per stilimin e tyre

Floket kacurrele duken me te thjeshte per tu kujdesur ne krahasim me floket e drejte, por kjo pershtypje eshte e gabuar. Floket...

Read more

Bukuria, Floket

2 October, 2012

Floke me baluke, serish ne mode

Rikthehet tendenca “Floke me baluke” per kete sezon Vjeshte-Dimer 2012-2013, duke na propozuar prerje e modele te ndryshme me...

Read more

Bukuria, Floket, Semundje dhe Kura, Shendeti

26 September, 2012

Renia e flokeve ne stinen e vjeshtes

Renia e flokeve eshte nje problem shqetesues si per femrat dhe per meshkujt. Por sot do te fokusohemi tek renia e flokeve ne...

Read more

Bukuria, Floket

6 August, 2012

Disa gjera qe duhet te dini per floket tuaj

Vazhdimisht pyesni veten sa floke keni, pse demtohet, pse dalin thinjat etj. Hidhini nje sy ketyre fakteve interesante per floket...

Read more