September, 2013
Archive

Meshkuj, Mode

30 September, 2013

Tendencat per meshkuj Vjeshte-Dimer 2013

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Ndryshimet e temperaturave, stineve, aktivitetit te perditshem reflektohen...

Read more

Bukuria, Floket, Fytyra, Mjekesi Alternative

19 September, 2013

Vaji i bajames per lekuren dhe floket

Vaji i bajames eshte nje nga vajrat me te perdorur ne produktet kozmetike apo receta natyrale bukurie. Ne fakt ekzistojne 2 lloje...

Read more

Femra, Meshkuj, Mode

7 September, 2013

Syzet me ne mode per 2013

A e imagjinoni stinen e veres pa syze? Nje nga aksesoret me te perdorur jo vetem ne kete stine por gjate gjithe vitit, vjen me...

Read more