May, 2013
Archive

Bukuria, Featured, Fitness, Stervitje, Trupi

23 May, 2013

Fundshpine Braziliane vetem me SQUATS

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Cila eshte ajo vajze qe nuk e ka enderrr te kete nje trup te bukur dhe te...

Read more

Dieta, Featured, Humbje Peshe

1 May, 2013

Humbisni 5-7 kg ne jave me “Dieten e supes”

Eshte bere si shprehje qe te gjithe e perdorin “neser filloj dieten”. Por sa neser e neser kane kaluar dhe ju akoma nuk e...

Read more