July, 2012
Archive

Psikologji

31 July, 2012

Facebook, efektet pozitive dhe negative

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Rrjetet sociale jane bere pjese e jetes se perditshme per 60% te...

Read more

Bukuria, Fytyra, Keshilla, Shendeti

25 July, 2012

Dhembe me te bardhe? Ja si….

Me kalimin e kohes dhembet e humbin ngjyren natyrale nga ushqimet dhe pijet qe konsumojme. Edhe pirja e duhanit ben qe ngjyra e...

Read more

Femra, Mode

21 July, 2012

Si te vishni ngjyrat Neon

Kete vere ngjyrat neon i gjejme kudo, ne veshje, ne kepuce, ne canta, bizhuteri madje edhe ne aksesore per shtepine apo zyren....

Read more

Intimitet, Shendeti

16 July, 2012

Disa menyra per te thyer rutinen ne shtrat

Jeni merzitur me seksin monoton dhe pa fantazi? Ju eshte merzitur pozicioni i misionarit dhe dhoma juaj e gjumit (vendi i...

Read more

Bukuria, Fytyra

10 July, 2012

Receta bukurie ne kushtet e shtepise

Jo te gjithe kane mundesi te bejne trajtime te shtrenjta neper qendrat estetike prandaj disa zgjedhin receta natyrale per tu...

Read more